Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd.
Dom

Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd.

Chiny Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd. Certyfikaty
W środę otrzymałem sprzęt, wszystko idzie dobrze.

—— Bernd Wager

Koła zębate działają świetnie!

—— Jeff Birt

Im Online Czat teraz

Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd.

1 2
Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd. Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd.
Fabryka Nierson Gear Sichuan R & D certre
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Nierson Gear
Ilość pracowników : 150~200
Coroczne wyprzedaże : 7,200,000-7,500,000
Rok założenia : 2004
pc Export : 80% - 90%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół

O nas

 Nierson Gear powstał w 2004 roku i był poświęcony układowi napędowemu.Nierson Gear oferuje naszym klientom wysoką jakość Przekładnia ślimakowa, Koła zębate, koła zębate walcowe, koła zębate kątowe, koła zębate koronowe, wielowypust wewnętrzny i zewnętrzny, plastikowe koła zębate, koła zębate i koła pasowe.Montujemy również skrzynie biegów dla klientów.Dzięki zaawansowanej technologii i prawie 15-letniemu doświadczeniu w zakresie precyzyjnych części na zamówienie, możemy to zrobićoferujemy naszym Klientom produkty wysokiej jakości i po konkurencyjnych cenach.

 

Chiny Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd. profil firmy 0

 

Rynki

Nierson Gear produkuje wysoce precyzyjne komponenty dla wielu gałęzi przemysłu.Rynki obejmują: motoryzację, motoreduktory, sporty motorowe, oprzyrządowanie precyzyjne, sprzęt rolniczy, medyczny, naftowo-gazowy, lotniczy, sprzęt budowlany, części zaworów i pomp oraz różne reduktory biegów itp. Firma eksportuje produkty do 30 krajów.

 

Chiny Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd. profil firmy 1

 

Wyposażenie produktu:

Sprzęt produkcyjny to ponad 200 sztuk, w tym frezarka obwiedniowa, frezarka ślimakowa CNC, tokarka, frezarka ślimakowa CNC, szlifierka cylindryczna / szlifierka bezkłowa / szlifierka ślimakowa CNC, maszyna do honowania, przeciąganie, piłowanie itp. Nierson może spełnić Twoje potrzeby w zakresie produkcji przekładni od prototypu do produkcja na małą i dużą skalę.

 

Chiny Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd. profil firmy 2

 

System jakości i kontrola jakości:

Nierson Gear jest zarejestrowany w IATF 16949: 2016 i wdraża kontrolę jakości procesu od badań i rozwoju, prototypów, procesu produktów do dostawy, stosując wszystkie rodzaje metod zapobiegania błędom i kontroli.Wyszkoliliśmy profesjonalny zespół ds. Jakości, który pracuje nad badaniami i rozwojem oraz kontrolą jakości, które zapewniają, że Nierson Gear może szybko reagować na wymagania klientów.Nierson Gear konsekwentnie udowodnił, że jest niezawodnym partnerem wysokiej jakości. Nierson Gear ma również wystarczającą ilość sprzętu inspekcyjnego, aby spełnić Twoje wymagania: Tester biegów Klingelnberg P26, przekładnia, maszyny do testowania rolek, maszyny do badania kół zębatych ewolwentowych i ołowianych, wskaźnik cyfrowy Mahr, uniwersalny mikroskop narzędziowy, tester chropowatości powierzchni Taylora, tester okrągłości, maszyna do badania twardości Rockwella itp.

 

Chiny Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd. profil firmy 3

 

Firma Nierson Gear konsekwentnie udowadnia, że ​​jest niezawodnym partnerem wysokiej jakości, zdobywając zaufanie i szacunek najlepszych korporacji wśród naszych klientów.

 

Ponownie nasze doświadczenie i solidny system jakości są obietnicą dla klienta.Naszym atutem jest terminowość i konkurencyjne ceny. 

Szczegóły kontaktu
Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Andrew Luo

Tel: 0086-138 2552 9815

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)